Žvejyba Danijoje

Dirbantys ir gyvenantys žmonės Danijoje turi laisvas dienas ir savaitgalius. O tokiomis dienomis norisi pailsėti ir atsipalaiduoti gamtoje. Tam puikiai tinka žvejyba, o šiame straipsnyje pateiksime visą reikalingą informaciją apie žvejybą Danijoje.

Žvejyba Danijoje yra reguliuojama Danijos aplinkos ir maisto ministerijos ir norint žvejoti Danijos teritorijoje yra reikalingi leidimai.

Kiek kainuoja žvejyba Danijoje?

Galite pasirinkti vieną iš trijų siūlomų „planų“:

  • 1 metus galiojantis žvejybos leidimas – 185 DKK (0.5 DKK už dieną)
  • 7 dienas galiojantis žvejybos leidimas – 130 DKK (18.57 DKK už dieną)
  • 1 dieną galiojantis žvejybos leidimas – 40 DKK

Plastikinė kortelė (leidimas) kainuoja 15 DKK.

Metinis žvejybos leidimas Danijoje galioja metus laiko nuo apmokėjimo už leidimą dienos, o 7 ir 1 dienos leidimų periodus turite patys užsirašyti ant licenzijos.

Kur įsigyti leidimą žvejoti Danijoje?

Leidimą įsigyti galite viename iš pašto skyrių, internetiniame puslapyje Fisketegn.dk ir viename iš prekybos taškų prekiaujančių leidimais. Pilną sąrašą pašto skyrių ir prekybos vietų rasite Fisketegn.dk puslapyje.

Kokiomis kortelėmis galima atsiskaityti už žvejybos leidimą?

Atsiskaityti už žvejybos leidimą galite Dankort, VISA/Dankort, VISA, VISA Electron, Eurocard, Mastercard, JCB kortelėmis.

Kur galima žvejoti turint šį leidimą?

Turint šį leidimą galite žvejoti Danijos jūriniuose vandenyse (žvejybos teritorijoje), natūraliuose gėluose vandenyse (gavus savininko leidimą), kanaluose, tvenkiniuose ir kituose žmogaus sukurtuose vandens telkiniuose.

Kam yra išleidžiami surinkti pinigai už leidimus?

Danijos aplinkos ir maisto ministerija už leidimus per metus surenka apie 30 milijonų kronų, kurie yra išleidžiami žuvų gyvenimo kokybės gerinimui, jų dauginimosi skatinimui.Taigi, rekomenduojame norintiems žvejoti Danijoje daryti tai legaliai, nes šio malonumo kainos tikrai nėra didelės, ypač perkant leidimą galiojantį metus laiko.

5064total visits,1visits today

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.