SIM kortelės

SIM kortelės

SIM kortelės

Atvykus į Daniją, turbūt iš karto norėsite įsigyti danišką SIM kortelę, kadangi naudotis Lietuvos operatorių paslaugomis Danijoje yra gan brangu.

Visų pirma, reikėtų žinoti, kad Danijoje yra 4 pagrindiniai mobiliojo ryšio operatoriai:

TDC
Telenor
Telia
3

Ir virš 60 „sub-operatorių“, besinaudojančių bei perpardavinėjančių minėtų 4 operatorių ryšiu.

Kaip įsigyti?

Jei jau turite danišką CPR numerį ir užsiregistravote Danijoje, galite sudaryti mobiliojo ryšio sutartį su pasirinktu operatoriumi. Operatorių atstovybių yra gausu visuose Danijos miestuose.

Bet jei ką tik atvykote ir CPR numerio neturite, o daniškos SIM kortelės reikia dabar – teks rinktis išankstinio apmokėjimo SIM kortelę.
Jų yra gan nemažai, o startinis paketas kainuoja apie 50 kronų. Ieškokite prekybos centruose, mini kioskuose, degalinėse.

Bet SIM kortelės pirkti nepatariame, kadangi, kai kurie „sub-operatoriai“ siūlo nemokamas korteles, kurias galite rasti specialiai pažymėtose parduotuvėse arba užsisakyti internetu (nemokamai), pvz.:

Lebara
Lycamobile
Delight mobile
One mobile
Vectone mobile

Kurią rinktis, turėsite nuspręsti patys, pagal savo poreikius.
Mes naudojame Lebara:
(SIM kortelė nemokama | minimalus papildymas 50kr | Paslaugų kainos čia)Taip pat, jei žinote adresą, kur gyvensite ar turite pažįstamų Danijoje, patariame nemokamą SIM kortelę užsisakyti iš anksto, dar neatvykus į Daniją, kad atvykę iškart ją rastumėte pašto dėžutėje ir nereikėtų laukti, kol atsiųs.

5577total visits,3visits today

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.